Trevor Persons - 2009-05-16 09:28:27

Oto zadanie dla ciebie:

dowiedz się, ile będzie kosztował taki oto zestaw:

4 x chleby
4 x konserwa turystyczna
2 x masło
1 x zestaw kubków plastikowych jednorazowych.

www.allgoals.pun.pl www.muzyka3.pun.pl www.radiothunder.pun.pl www.dupakupaprzeczyszczenie.pun.pl www.diablo2anime.pun.pl